Masaże

 
Lomi Lomi Nui - masaż hawajski
BESTSELLER !

Hawajski masaż świątynny, niezwykle relaksujący. Ta starożytna praktyka, umożliwiająca głębokie wniknięcie w siebie, leczy ciało i duszę, wypełniając je miłością.

Masaż Lomi Lomi Nui rozluźnia mięśnie i uwalnia od napięć. Poprawia krążenie krwi i wspomaga przemianę materii oraz odtruwanie organizmu. Zwiększa ruchliwość i elastyczność stawów. Przynosi korzyści na wielu poziomach, ma działanie holistyczne.

rozwiń opis

Czas trwania i cena masażu / time and price :

90 min / 300 zł
Masaż SHIATSU całego ciała

Zgodnie z poglądem Tradycyjnej Medycyny Chińskiej (TMC) choroba i złe samopoczucie wywodzą się z zakłóceń i blokad w kanałach energetycznych. Ich powodem jest styl życia, stres, niewyładowane emocje, a także warunki zewnętrzne.

Najstarszą japońską formą uzdrawiania ciała i umysłu za pomocą dotyku jest masaż Shiatsu . Wykonywany jest w stroju na macie.

rozwiń opis

Czas trwania i cena masażu / time and price :

60 min / 200 zł
Masaż Klasyczny

Masaż klasyczny jest najpopularniejszą formą masażu, działa leczniczo, relaksacyjnie, pobudza tkanki, regeneruje mięśnie oraz poprawia ukrwienie. Stosowany jest w zapobieganiu i leczeniu różnych chorób ortopedycznych czy neurologicznych.

Masaż klasyczny oddziałuje także na układ ruchu, skórę, tkankę łączną, tkankę tłuszczową, zakończenia nerwowe na skórze, a także na układ krwionośny i chłonny. Pod wpływem masażu naczynia skórne rozszerzają się, przez co odżywienie skóry oraz znajdujących się w niej gruczołów znacznie się poprawia.

rozwiń opis

Czas trwania i cena masażu / time and price :

Całościowy / Full body

60 min / 190 zł

Plecy / Back

30 min / 120 zł
Masaż Relaksacyjny

Masaż relaksacyjny jest najodpowiedniejszą formą masażu dla osób żyjących w ciągłym stresie lub po prostu chcących się odprężyć po ciężkim dniu. Masaż pobudza skórę i mięśnie zmniejszając ich napięcie, przywraca prawidłowy rytm serca oraz poprawia krążenie krwi.

Spokojnie i rytmicznie wykonywany masaż niweluje stres oraz związane z nim dolegliwości, takie jak różnego rodzaju bóle głowy, pleców, zaburzenia koncentracji, depresję czy ogólne wycieńczenie organizmu.
W masażu relaksacyjnym stosuje się aromatyczne zapachy, odprężającą muzykę oraz ciepłe olejki.

rozwiń opis

Czas trwania i cena masażu / time and price :

60 min / 190 zł
Masaż Relaksacyjny poprzedzony peelingiem
POLECAM !

Zapraszam na masaż relaksacyjny całego ciała poprzedzony aromatycznym peelingiem cukrowym.

Zabieg relaksacyjny doskonale oczyszcza, poprawia ukrwienie i elastyczność skóry oraz ułatwia wchłanianie substancji aktywnych kosmetyków, natomiast peeling ciała stosowany jest na powierzchni skóry w celu delikatnego usunięcia obumarłych komórek i zanieczyszczeń z jej powierzchni.

rozwiń opis

Czas trwania i cena masażu / time and price :

90 min / 300 zł
Masaż Stóp - Refleksoterapia

To leczniczy masaż stóp, podczas którego stymulowane są określone punkty i strefy odruchowe na stopach, odpowiadające poszczególnym narządom i układom ludzkiego ciała.

Masaż stóp to holistyczna metoda leczenia, traktująca człowieka jako niepodzielną całość, obejmującą ciało, umysł i duszę.

rozwiń opis

Czas trwania i cena masażu / time and price :

60 min / 130 zł
Masaż Kobido
BESTSELLER !

Kobido to wyjątkowa forma sztuki masażu, która oznacza "Starożytną drogę do Piękna". To masaż oparty na tradycyjnej medycynie chińskiej a jego korzenie sięgają XIV wieku.

Masaż Kobido przez swoją złożoność i intensywność technik stymulujących działa na wielu poziomach - przede wszystkim głębokiego rozluźnienia, zdrowia a także urody - w głębokich warstwach skóry twarzy, strukturach mięśni i powięzi. Składa się z następujących etapów: głęboki masaż szyi, karku i pleców - technik drenujących oraz masażu na sucho czyli Masaż Tkanek Głębokich; część relaksacyjna, drenaż limfatyczny, intensywne pobudzenie i lifting, elementy masażu Shiatsu ( japońskiej terapii, która poprzez ucisk punktów pomaga przywrócić prawidłowy bilans energetyczny organizmu) - akupresura i na koniec ponownie techniki głęboko relaksujące.

rozwiń opis

Czas trwania i cena masażu / time and price :

60 min / 180 zł
90 min / 250 zł
Autorski Masaż Twarzy i Głowy
POLECAM !

Autorski Masaż twarzy i głowy jest zabiegiem głęboko relaksującym, łagodzącym napięcia fizyczne i psychiczne. Łączy techniki masażu Shiatsu z elementami masażu ajurwedyjskiego, masażu relaksacyjnego i akupresury. Techniki są dopasowane do potrzeb osoby, która przychodzi na masaż.

Masaż twarzy i głowy to ulga dla rozpędzonego umysłu, to czas poświęcony na przywrócenie równowagi i harmonii w ciele, umyśle i duszy .

rozwiń opis

Czas trwania i cena masażu / time and price :

60 min / 180 zł
90 min / 250 zł
Japoński Lifting Twarzy
BESTSELLER !

Sorensensistem™ Japanese Cosmo Lifting - Japoński Lifting Twarzy to holistyczny zabieg odmładzający opracowany przez Lone Sorensen, który w sposób nieinwazyjny wygładza zmarszczki, poprawia owal twarzy i sprawia, że twarz promienieje. Poprzez stymulację punktów i stref na twarzy głęboko oddziałuje na tkanki pobudzając naturalne procesy regeneracji twarzy i całego organizmu. Zabieg pobudza proces usuwania toksyn, tonizuje i ujędrnia skórę, minimalizuje cienkie linie i spłyca zmarszczki głębokie, pomaga eliminować przebarwienia i trądzik, a także działa rozświetlająco i odświeżająco na cerę.

Zabieg polecany jest kobietom i mężczyznom w każdym wieku – doskonale działa jako metoda zapobiegania utracie kolagenu i powstawaniu zmarszczek oraz zmniejsza efekty starzenia się skóry dojrzałej. Terapia ta stanowi idealną alternatywę dla inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej.

rozwiń opis

Czas trwania i cena masażu / time and price :

60 min / 180 zł
Masaż Świecą na ciepło
POLECAM MASAŻ !

Masaż Świecą na ciepło to połączenie relaksującego masażu z głęboką pielęgnacją ciała i elementami aromaterapii.

Do masażu wykorzystuję świece Ma Bougie - to marka powstała z połączenia miłości do zapachów i luksusu, łączy w sobie naturę, elegancję i piękno.

rozwiń opis

Czas trwania i cena masażu / time and price :

Masaż Świecą na ciepło 60 min / 230 zł
Masaż Ajurwedyjski - Abhyanga

Masaż Abhyanga to olejowy masaż całego ciała, wspomagający układ krwionośny i limfatyczny, stymulujący skórę i mięśnie, a także odnawianie się komórek poprzez usuwanie toksyn. Likwiduje głębokie napięcia, odpręża system nerwowy, równoważy go.
Masaż Abhyanga zwiększa siły witalne organizmu.

Podczas masażu ajurwedyjskiego dochodzi do stymulacji organizmu, a także do jego samoregulacji i samoregeneracji.

rozwiń opis

Czas trwania i cena masażu / time and price :

60 min / 230 zł
Masaż Ajurwedyjski - Udvartana

Udvartana to masaż detoksykujący przy którym stosuje się proszki, pasty z ziół zmieszane z olejem ajurwedyjskim.

Masaż stosowany w indyjskich świątyniach piękna sprawia, że ciało jest coraz doskonalsze i oczyszczone, krążenie krwi pobudzone, a skóra wygładzona.

rozwiń opis

Czas trwania i cena masażu / time and price :

60 min / 250 zł
Masaż Ajurwedyjski - Ratnaabhyanga

(kamienie półszlachetne, kryształy górskie)

W masażu ajurwedyjskim ratnaabhyanga wykorzystuje się gorące kamienie półszlachetne, kryształy górskie oraz ciepły olej ajurwedyjski. W sanskrycie słowo ratna oznacza „klejnot”, „kamień szlachetny”, natomiast abhyanga to „masaż”, „namaszczenie”.

rozwiń opis

Czas trwania i cena masażu / time and price :

60 min / 250 zł
Masaż bambusami

Masaż bambusami to drenujący i detoksykujący masaż pałeczkami i miotełkami bambusowymi.

Kije o zróżnicowanej średnicy i miotełki dopasowują się podczas masażu do kształtu mięśni. Masaż bambusami działa drenująco i modelująco, doskonale usuwa napięcie mięśni oraz związane z nim gromadzące się w organizmie człowieka złogi i toksyny.

rozwiń opis

Czas trwania i cena masażu / time and price :

60 min / 250 zł
Tajski masaż stóp

Masaż tajski stóp to połączenie masażu z akupresurą stref refleksologicznych stóp. Technika masażu obejmuje m.in. masaż podeszwy, grzbietu stopy, palców, kostek, łydek, okolic kolana. Poprzez działanie na strefy refleksologiczne stóp masaż wspomaga odtruwanie organizmu z toksyn, poprawia sen, usuwa uczucie zmęczonych „ciężkich nóg”. Tajski masaż stóp stosowany regularnie pomaga odreagować codzienne stresy. Masaż doceniany jest przez swój pozytywny wpływ na pracę układu krwionośnego.

Tajski masaż stóp oddziałuje pozytywnie na różne funkcje organizmu np:

rozwiń opis

Czas trwania i cena masażu / time and price :

60 min / 130 zł

PO CO NAM MASAŻ...

...Warto zatem choćby raz w życiu skorzystać z tej niesamowitej sztuki medycznej pomagającej wielu ludziom od tysiącleci...

...Pobudzając niemal wszystkie zmysły, masaż jest prawdziwą ucztą dla ciała, umysłu i ducha. Dzięki niemu możemy odnaleźć wewnętrzną harmonię w sobie i we wszystkim, co nas otacza...

...I tu z pomocą przychodzi odpowiedni masaż - z pewnością zapewni głębszy i lepszej jakości sen, dzięki któremu w ciągu dnia będziemy bardziej skoncentrowani i efektywni we wszystkim, co robimy. Oprócz tego pozwoli na lepszy kontakt emocjonalny z naszym wnętrzem, co rzutuje na kontakty z innymi...

...We współczesnym świecie, pełnym pośpiechu i napięcia, łatwo o stres. Stał się on nieodłącznym elementem życia większości z nas. I choć udowodniono, że w niewielkich ilościach jest korzystny dla zdrowia, to po przekroczeniu pewnej granicy potrafi stać się jednym z najbardziej destrukcyjnych elementów w naszym życiu...

...Harmonia, delikatność i precyzja to jest to, co najlepsze w szeroko pojętej sztuce masażu. Jej wyjątkowość polega na tym, że masując, oddziałuje się na skórę, tkankę podskórną, mięśnie, stawy oraz pośrednio na narządy wewnętrzne i wszystkie układy: krwionośny, chłonny, oddechowy, pokarmowy, kostno-stawowy, system nerwowy oraz na przemianę materii. Prócz wygładzenia, odżywienia głęboko skóry i zmniejszenia napięcia w całym organizmie, masaż niesie relaks również na poziomie psychicznym...

...W obecnych czasach masaż cieszy się dużym zainteresowaniem, co wiąże się z pewnością z tendencją do poszukiwania przez ludzi naturalnych metod leczenia....

...Masaż należy do jednej z najstarszych sztuk medycznych, można nawet powiedzieć, że jest stary jak świat. Pierwsze wzmianki o nim pochodzą z egipskich papirusów, a dokładne opisy masażu jako procesu leczniczego można znaleźć w starożytnych zapisach pochodzących z Indii, Chin oraz bliższych nam Grecji czy Rzymu, gdzie był to popularny zabieg o działaniu zarówno leczniczym, jak i przyspieszającym regenerację organizmu po wysiłku fizycznym...

MASAŻ

Masaż to znany od tysięcy lat zabieg uzdrawiający, który wywodzi się z Dalekiego Wschodu i polega na oddziaływaniu na tkanki i układy ciała człowieka poprzez bodźce mechaniczne, przy biernym zachowaniu masowanego. Jest on nie tylko metodą stosowaną w rehabilitacji i leczeniu chorób, stosuje się go także jako środek profilaktyczny. Coraz częściej znajduje również zastosowanie w odnowie biologicznej, w zabiegach pielęgnacyjnych, kosmetycznych i relaksacyjnych.

Ważne jest, by uświadomić sobie, iż masaż jest przede wszystkim dzieleniem się dotykiem, który przenika głęboko do mięśni, kości i narządów wewnętrznych, a dobrze wykonany przenika nawet do naszej istoty. Samo masowanie jest jednym ze sposobów uwalniania i ukierunkowania przepływu energii przez ciało osoby masowanej.

Masaż to dialog, to cierpliwość, to uważność na drugiego człowieka, to wysłuchanie jego historii.. dłońmi.

Koncentruję się na fizjoterapii i wykonuję masaże około fizjoterapeutyczne.